+48 513 513 144
biuro@edrabiny.pl

O nas

Platforma edrabiny,pl rozpoczęła działalność w oparciu o wieloletnie doświadczenie na rynku budowlanym.

Nasza oferta obejmuje między innymi : rusztowania aluminiowe jezdne,rusztowania elewacyjne (ramowe,klinowe,przestrzenne),drabiny do różnych zastosowań,podesty,konstrukcje specjalne(wykonywane pod wymiar i wg potrzeb Klienta),ogrodzenia budowlane ażurowe i pełne,ogrodzenia docelowe panelowe,siatki ogrodzeniowe,bramy,furtki,rękawy zsypowe do gruzu.

Przez cały czas oferta jest i będzie rozszerzana - dostosowujemy się do potrzeb naszych Klientów wynikających z ciągłego rozwoju nowoczesnych technologii na rynku remontowo-budowlanym.

Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają niezbędne dopuszczenia i certyfikaty dotyczące wysokiej jakości, jak również bezpieczeństwa obsługi – jest to niezwykle istotny element biorąc pod uwagę jak niebezpieczna i trudna jest praca na wysokości.

Naszym głównym celem jest dostarczanie nowoczesnych,bezpiecznych i sprawdzonych technologii oraz dostosowywanie ich do wymagań inwestorów,którzy na co dzień zmuszeni są do poszukiwania odpowiednich rozwiązań na dynamicznie zmieniającym się rynku budowlanym.

Współpracujemy z wiodącymi polskimi oraz zagranicznymi producentami sprzętu budowlanego,z których doświadczeniem oraz szeroką ofertą docieramy do naszych Klientów.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie fachowego doradztwa oraz udzielania wszelkiego rodzaju informacji dotyczących szczegółów naszej oferty.

Zapraszamy do kontaktu pod numerami telefonów oraz adresami mailowymi lub za pomocą formularza kontaktowego,który znajdziecie Państwo na naszej stronie.

edrabiny - sprostamy wyzwaniom!